Utrzymaj porządek w przychodniach. Zainwestuj w produkty Polmar

Prowadzenie przychodni to duże wyzwanie. Nie tylko ze względu na pracujących tam lekarzy i samą organizację pracy, ale także na utrzymanie czystości. W takich miejscach codziennie przewijają się setki osób. Co zrobić, by jak najdłużej utrzymać wnętrze w dobrym stanie i nie wykonywać często niepotrzebnych remontów.

Chroń ściany przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi

Jedną z bardziej problematycznych kwestii są ściany, które w takich miejscach mogą się bardzo szybko niszczyć. Pacjenci czekają bowiem w poczekalni, przysuwają, odsuwają krzesła. Do tego dochodzi jeszcze trzaskanie drzwiami. Wszystko odbywa się bowiem w pośpiechu. W takiej sytuacji można szybko doprowadzić do zniszczeń w budynku. Ściany będą poobijane, a także mogą pojawiać się na nich zabrudzenia. Nie da się utrzymać pomieszczenia przychodni w dobrym stanie bez odpowiednich udogodnień. Dodatkowo, kiedy pogoda robi się deszczowa, pacjenci jeszcze bardziej brudzą wnętrze. Wieszają przy ścianach swoje kurtki, które nie wyglądają estetycznie i powodują, że ściana jest mocno zabrudzona. Warto w takiej sytuacji zainwestować w produkty Polmar, które pomagają ochronić ścianę szybkim zniszczeniem. Dobrym pomysłem są płyty ścienne, które jednocześnie pełnią funkcje ochronną jak i dekoracyjną. Z jednej strony pozwalają ożywić wnętrze, bo są dostępne w różnych kolorach i wzorach. Wykonanie z płyt Acramit gwarantuje trwałość i łatwe utrzymanie w czystości. To zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także zabrudzeniami. Ponadto, takie płyty są odporne na działanie wielu środków chemicznych. Takie elementy można ustawić w miejscach szczególnie narażonych na szybsza eksploatacje, np. przy ścianach na wysokości oparć krzeseł. Równie ciekawym rozwiązaniem Polmar są odbojnice narożne i płaskie, które zabezpieczają ściany. Przykładowo, w ten sposób można zapobiec ubytkom w przypadku trzaskania drzwiami.

Ogranicz kurz w pomieszczeniu

W przychodni , gdzie przebywa wiele osób jednocześnie bardzo łatwo się brudzi. Pacjenci nie zmieniają butów przed wejściem, co wiąże się z tym, że kiedy pogoda jest nie najlepsza, widać to także w pomieszczeniu. Na podłodze natychmiast pojawia się brud, kurz i błoto. Trzeba to ograniczyć. Jednym ze sposobów jest zainwestowanie w odpowiednie wycieraczki Polmar. To wprawdzie nie rozwiąże problemu całkowicie, ale może bardzo pomóc. Dobrym pomysłem są wycieraczki aluminiowe zewnętrzne, które w znaczny sposób ograniczą wnoszenie brudu z obuwia. Z kolei wewnątrz sprawdzą się wycieraczki tekstylne lub gumowe. To oczywiście nie załatwi problemu całkowicie, ale w znaczny sposób pomoże w utrzymaniu porządku.